KARALAR TURİZM

1995 yılında kurulan firmamız Kaliteli hizmet,müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek ; oto kiralama sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Otomotiv kiralama tur organizasyonu ve otel transferi , havaalanı transferi, vip işlemlerinde yoğunlaşmıştır. Bu sektörde başarılı olup yatırımları da bu başarılarına katmayı planlamaktadır.

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altında toplayan KARALAR TURİZM, günlük, yıllık, aylık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri sunmaktadır.

KONFOR


KARALAR TURİZM'i, diğer global ve kurumsal rent a car şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği, teknolojik altyapısıdır.

HAVAALANI HİZMETİ


Seyahat planlamalarınıza araç kiralamayı da dahil edecekseniz KARALAR TURİZM havaalanında hizmetinizde. Varış noktasında aracınızı kiralayıp seyahatlerinize devam etmeniz için bir çok lokasyonda hizmet vermekteyiz.

DÜZENLİ ARAÇ BAKIMLARI


KARALAR TURİZMDE siz müşterilerimizin aklında ki sorulardan en önemlisi teslim alınan aracın bakımların yapılıp yapılmadığıdır.KARALAR TURİZMDE filolarındaki araçların periyodik bakımlarının tamamlanması ve düzenli olarak yapılması çok önemlidir.

KOLAY ÖDEME İMKANI


Müşteri Hizmetlerimiz ile İletişime Geçtikten Sonra Aracınız Hemen Hazır Olacaktır. Ayrıcalıklı hizmetler, kolay ödeme seçenekleri ve güvenli seyahat garantisi siz özel müşterilerimiz için tasarlandı.

BİZE AİT FİRMALAR

KARALAR TURİZM şirket yetkilisi Kemal KARALAR aynı zamanda lojistik,tekstil ve media sektörlerinde de faliyet gösteriyor.

2018 yılında kurulan firmamız sektörde yenidir,ancak alanında sayılı firmalar arasında boy göstermektedir.YAZILIM,WEB SİTESİ,SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI faliyet gösterdiği uzmanlık alanlarıdır.

1997 yılında kurulan firmamız şehir içi,yurt içi,yurt dışı taşımacılığı yapmaktadır.

BERAT Halı Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. unvan ı ile makine halısı üretimi yapan firmamız faaliyete başladığı yıldan itibaren sürekli ve istikrarlı bir büyüme göstermiş, modern teknoloji, yüksek ürün çeşitliliği ile sektörde önemli bir Pazar payına sahip olmuştur.

En uygun fiyatlar!  Aracınızı seçin! Ve kiralayın!